Minigaléria Fotoklubu

Výstavy našich členov a hostí v Minigalérii fotoklubu v priestoroch Liptovského múzea v Ružomberku - v rokoch 2006 a 2007

Autorská výstava Milana Sliačana v Minigalérii
1.12.2007 - 2.1.2008

Ing.Miroslav Cheben, AFIAP, AZSF, MZSF - autorská výstava
november 2007

Dušan Chudjak AZSF - autorská výstava v Minigalérii
október 2007

Ing. Fedor Polóni AFIAP, AZSF - autorská výstava v minigalérii
september 2007

Výstava členov bardejovského fotoklubu Bardaf
august 2007

Výstava Stanislava RAW Surového v minigalérii Fotoklubu Liptovského múzea v Ružomberku
júl 2007

František Hanes st. a František Hanes ml. - výstava fotografií v minigalérii Fotoklubu Liptovského múzea v Ružomberku
jún 2007

Helena Šišková - výstava fotografií v minigalérii Fotoklubu Liptovského múzea v Ružomberku
máj 2007

Igor Tomek - Čína - výstava fotografií v minigalérii Fotoklubu Liptovského múzea v Ružomberku
apríl 2007

Vladimír Melek - výstava fotografií v minigalérii Fotoklubu Liptovského múzea v Ružomberku
február 2007

Ondrej Bruncko - výstava fotografií v minigalérii Liptovského múzea v Ružomberku
december 2006 - január 2007

Štefan Ižo, LIKAVA - výstava fotografií v minigalérii Liptovského múzea v Ružomberku
august 2006

... pozri viac

Výstava - Dušan Chudjak
máj 2006

... pozri viac

Výstava - Miroslav Cheben, AFIAP, AZSF, MZSF
apríl 2006

Výstava - d.p. Mgr. Štefan Halienka, SJ
marec 2006

Fotograf a člen Fotoklubu pri Liptovskom múzeu Ružomberok od r.2000, povolaním rehoľný kňaz spoločnosti Ježišovej,vo funkcii univerzitného kaplána. Svoju tvorbu orientuje predovšetkým na krajinársku fotografiu.V krajine ho veľmi zaujímajú detaily, ktorým dáva vyniknúť využívaním makrozáberov. Detailné pohľady umožňujú vyzdvihnúť krásu, jemnosť a kompozíciu, čím sa jeho fotografie stávajú príťažlivé a zaujímavé pre vnímavé oko diváka. Snaží sa svojou tvorbou vyjadriť krásu a čistotu prírody, ktorá nás obklopuje a umeleckým nábojom posilniť pôsobenie na diváka.

Svoju tvorbu prezentoval na mnohých výstavách či už v rámci klubových aktivít, ale aj samostatne obosielaním fotosalónov ako sú STROM, FOTOFÓRUM, výstavy ZSF, Jarný salón v L.Mikuláši. Poslednou aktivitou do ktorej sa zapojil bola výstava fotoklubu v talianskom Ascoli piceno koncom januára tohto roku. Výstavou v Minigalérii fotoklubu pri Liptovskom múzeu sa snaží prispieť k obohateniu amatérskej fotografie predstavením krás prírody v okolí Ružomberka.

Výstava - Vladimír Jansík
február 2006